תקנון

גולש יקר
ברוך הבא לאתר הדפסי האמנות “גורדון ארט” עוסק מורשה מס’ 050653419.

ביחד עם צוות האתר אני עושה מאמצים גדולים על מנת להעניק לך שירות אישי ומהיר. שביעות רצונך מהמוצרים ומהשירות הם ערך חשוב עבורי, על מנת לתת ללקוחות את השירות הטוב ביותר האפשרי, אני מבקש לקרוא בתשומת לב את תקנון האתר. הגלישה באתר בכל אחד מהעמודים בו לרבות תצוגת הציורים, המאמרים, ופעולות המתבצעות תוך כדי רכישה מהווה הסכמה מצדך לתנאי התקנון.

מוצרים באתר
אתר האינטרנט של “גורדון ארט” מכיל עמודי תצוגה של הדפסי ציורים אותם ניתן לרכוש בעזרת המערכת המובנית של האתר. יתכן שבעתיד יוצגו גם ציורים מקוריים למכירה.

אחרי שנבחנו שיטות הדפסה רבות, פלוטרים ומכונים רבים בארץ ולאחר שנבדקו טכנית ואיכותית הצעות רבות מהמומחים בתחום – חומרי גלם, סוגי בדים, דיוק ההדפסה והצבעים, רמת העבודה, הגימור ופרמטרים חשובים נוספים הקשורים לעמידות הצבעים ובטיחות נדיפותם, בחרנו בשתי מעבדות בארץ שעושות עבורנו את עבודות הדפוס, המתיחה של בדי הקנבס על מסגות העץ ויטפול במשלוח ישירות ללקוח.

ההדפסים המוצעים באתר הם עבודה משולבת של גורמי מקצועי רבים המעורבים בהכנה של המוצרים לאחר ההזמנה ברמה הגבוהה ביותר. כולנו עובדים בהתאמה מלאה מרגע קבלת ההזמנה ועד להגעה ליעד. מדובר בתהליך מורכב ומדויק, על מנת שההדפס יעבור בין כל התחנות ויגיע אל המזמין במהירות הגבוהה ביותר ללא תקלות. 

תצוגה של היצירות באתר
אנחנו עושים מאמצים גדולים מאוד על מנת לתאר את המוצר ולהציג אותו באופן הקרוב ביותר למציאות, על כן נוספו לאחרונה חלונות תצוגה שלא היו בעבר המראים זוויות נוספות של המוצר.
חשוב להדגיש שיתכנו תמיד הבדלי גוונים וניגודיות בין הדפס על בד כותנה אמנותי לעומת הדפס על בד סינטטי. כמו שיש הבדל בין גוונים על בד לעומת הדפסה על נייר. כמו כן יש הבדלים מינוריים בין גוונים בתצוגה על מסך לבין הדפס מוגמר.
תצוגה על מסך מחשב של יצרן אחד תהיה תמיד שונה מעט מתצוגה על מחשב של יצרן. זה נכון גם לגבי הבדלים בין מסכים סלולריים. מה גם שקיים הבדל בין מודל תצוגה דיגיטלית RGB שבו מוקרן אור דרך מסך, לבין מודל תצוגה אטום של דיו (Ink) המוזרק מפלוטר וצובע בד. ההבדלים הם מינוריים ולרוב לא מורגשים, אבל חשוב להדגיש שהם קיימים.

איכות ההדפסה טובה ומוחשית הרבה יותר מזו המוצגת על המסך, מה גם שאחרי הדפסה המוצר נראה בגודל אמיתי ועל המסך תמיד תהיה תצוגת חסר בגלל הגודל. אם יש לך ספק בקשר לגוונים, מומלץ מאוד לבחון ולבדוק את גווני הציור גם על מסך מחשב נוסף.

מהדורות לא מוגבלות
כל ההדפסים המוצגים למכירה הם במהדורות פתוחות, לא מוגבלות. ההדפסים לא חתומים אישית וגם לא ממוספרים כמו במהדורות מוגבלות. על כן ניתן לרכוש אותם במגוון רחב של גדלים ללא הגבלה. 

אנחנו מאוד גמישים לצרכים שלך
כל הציורים המופיעים באתר הם ההצעה הטובה ביותר שנראתה לי שעשויה להתאים לצרכים שלך. רוב הלקוחות מזמינים את הציורים כמו שהם, באותה פרופורציה ובמידות המוצעות. יחד עם זה שמורה לך הרשות לבקש שינוי לפי טעמך ולפי דרישות החלל שבו יוצג ההדפס. ניתן לבקש להסיר חלק מהציור, ניתן לבקש לחלק את הציור לשני חלקים או יותר, לרוב לא נגבה מחיר נוסף עבור השינויים הללו. במקרים מסוימים שבהם נדרשת עבודה רבה נוספת סביר להניח שתיגבה תוספת למחיר המוצר בהודעה מראש ובהסכמת הלקוח.
רוב הבקשות לשינויים מגיעות ממעצבי פנים, אבל האופציה הזו פתוחה גם לקהל הרחב.

הדמיות
שירות ההדמיות הוקם בתחילה עבור מעצבי פנים שביקשו להראות ללקוחות שלהם איך ייראו הציורים על הקיר בבית של הלקוחות שלהם. עם השנים, הרחבתי את השירות וכיום הוא פתוח לכל אחד.

למרות שעבודת ההדמיה אינה אוטומטית, למרות שהיא דורשת עבודת מחשב לא מעטה בד בבד עם תקשורת ישירה עם הלקוח, אני עושה אותה באהבה ללא תשלום. 

זכויות יוצרים
כל הזכויות ליצירות המופיעות באתר שמורות ל-איש גורדון © (רח’ שלום עליכם 20 עפולה).

חל איסור מוחלט להשתמש בתוכן או בתמונות מאתר זה למטרות מסחריות או פרטיות אחרות כלשהן. אין להעתיק, לשכפל, לשכתב תוכן או לעשות שימוש כלשהו בתמונות ובציורים מאתר זה, בכל צורה שהיא, כולל מדיה דיגיטלית או מודפסת, אלא אם כן התקבל אישור בכתב ומראש מבעלי זכויות היוצרים באתר.

חל איסור מוחלט לסרוק או לצלם ציור שהוצג בתערוכה או ציור שנרכש או הושכר, אין לעשות שימוש כלשהו בקבצים המוצגים באתר הן לשימוש פרטי והן לשימוש ציבורי או מסחרי. כל היצירות באתר מוגנות בזכות יוצרים וכל העושה בהם שימוש עובר על החוק וצפוי לעונשים הקבועים בחוק.

תנאי תשלום
המכירה באתר מתבצעת במספר אופנים לפי בחירת הלקוח. הדרך הפשוטה והיעילה ביותר היא בהעברה ישירה לחשבון הבנק דרך אפליקציה יעודית. ניתן לשלם בכרטיסי אשראי שהונפקו בישראל, וניתן גם להעביר את התשלום דרך אתר Paypal.
במרבית המוצרים ניתן לשלם בתשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. יכול הרוכש לבחור ולסמן את מספר התשלומים שברצונו לשלם עד 5 תשלומים.
במקרה של רכישה בסכום גדול או במקרים שבהם קיים קושי לעמוד ב-5 תשלומים, ניתן לפנות אלי ישירות על מנת שאבחן את הבקשה לגופו של עניין.
המחירים הינם בשקלים וכוללים מע”מ כחוק. חשבונית תופק ותשלח לרוכש ביחד עם היצירה המוגמרת או במקביל במעטפה נפרדת דרך דואר ישראל.
התשלום בכרטיס האשראי כפוף לתנאי חברת האשראי המשתנים מעת לעת. המוצר יסופק רק אם התשלום עבורו התקבל במלואו. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי גם טלפונית.

מערכת האתר לא מכבדת כרטיסי אשראי שלא הונפקו בארץ
לאחר חיוב ההזמנה נמחקים ממאגרי המידע כל פרטי אמצעי התשלום של הלקוח. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים. על כן עבור כל הזמנה תידרש למסור את פרטי הכרטיס מחדש.

בכל מקרה, שומר לעצמו צוות האתר את הזכות שלא לחייב לקוח ולא לספק מוצר במקרה שפרטי האשראי אינם מלאים, אינם מדויקים, או במקרה וקיים חשד סביר שההזמנה אינה כשרה.

פרטיות ואבטחת מידע
מאחר והפרטיות שלך חשובה לנו ועל מנת לשפר את ההגנה על הפרטיות של הלקוחות, חשוב לנו להבהיר את מדיניות הגנת הפרטיות שלנו וכן את האפשרויות העומדות בפניך בעת הגלישה בכל הקשור באיסוף מידע באתר. בעמודי האתר שבהם ניתן להזמין את יצירות האמנות, נדרש מידע מפורט כגון שם, תעודת זהות, כתובת, טלפון ומספר אשראי. כאמור כל המידע האישי הקשור לכרטיסי האשראי לא נשמר במאגר המידע של האתר ונמחק לאחר שמסתיימת פעולת הרכישה.
במקרים שהציור נרכש כמתנה, לחברה, חברה או בן משפחה קרוב, ניתן להוסיף במקום המיועד את פרטיו של מקבל המתנה כנמען.

מה אנו עושים עם המידע?
במידע הנמסר בביצוע הזמנה, עושה המערכת שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה רכישה והמטלות הנגזרות ממנה (כמו למשל, חיוב הצרכן, הוצאת חשבונית וכו’). את הפרטים החסויים גם צוות האתר לא מסוגל לראות, המידע אינו מועבר לעולם לשום גורם אחר, למעט הפעולות הנדרשות להשלמת המטלה והעברתו לחברת האשראי. מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה, משמש למטרה זו בלבד.

במקרה ששלחת אלי דוא”ל. אשתמש בכתובת הדוא”ל שממנה נשלחה הודעת לצורך משלוח דואר חוזר אך לא לכל מטרה אחרת. כתובת המייל שלך לא תימסר לכל גוף אחר. שימוש בפרטי הדוא”ל שלך ישמש לעדכון מבצעים מיוחדים או חדשות באתר ויעשה רק לאחר שאישרת קבלת עדכונים בחלון המתאים.

במידע ללא זהות נעשה שימוש לצורך ניתוח סטטיסטי, התייעלות ושיפור השירות באתר. לדוגמה – מספר המבקרים באתר, תנועת הגולשים וכו’.

כל העברת הנתונים מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית – SSL.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע
מאגרי המידע של האתר מוגנים ומוצפנים, אנחנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. אנו עושים את כל המאמצים על מנת ליישם הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח ולשמור את המידע שנאסף באתר.

זמן אספקה ומשלוחים
כפי שצוין לעיל, מאחר ומדובר ביצירות המיוצרות לאחר קבלת ההזמנה ומאחר ואנו לא מחזיקים מלאי. תהליך היצור מתחיל ברגע כשנקלטת ההזמנה באתר. אנו עושים כל שבאפשרותנו כדי ליעל את התהליכים כל העת ולבצע את עבודת ההכנה והמשלוח בצורה הטובה והמהירה ביותר. על פי רוב תהליך היצור וההספקה אורך עד 14 ימי עבודה.
במקרים נדירים, בתקופה של מגיפה, כאשר מוטל סגר על אזורים מסוימים, או במצב בטחוני שבעתיו יש שיבושים בתנועה בכבישים, יתכנו עיכובים גם מעל 14 ימי העבודה

ברגע שהמוצר מוכן, תועבר החבילה לחברת השליחים, ותצא בדרך אליך עם היצירות המוזמנות – תוך 48 שעות (בכל מקרה, 48 שעות מתייחסים לימי עסקים, כלומר א’-ה’ לא כולל ימי חג).

אם מסיבה כלשהי הוצא ציור מסוים מהמלאי מסיבה כלשהי ולא עודכן במערכת האתר, תימסר הודעה לרוכש בתוך 48 שעות (2 ימי עסקים), ותתאפשר לו רכישה של יצירה אחרת שוות ערך או ביטול העסקה מבלי שייגבו ממנו דמי ביטול וכספו יושב לו במלואו. הזמנה טלפונית ללא אמצעי תשלום, לא תחייב את האתר לספק את המוצר ואינה משריינת את מחיר המוצר ללקוח. במקרה כזה יקבע המחיר בזמן העברת אמצעי התשלום ע”י הלקוח.

אחריות
כל ציור שיוצא עובר בדיקה קפדנית לשלמותו, איכות ההדפסה והגימור. יחד עם זה אנו לוקחים בחשבון שיתכן שפגם כלשהו בתהליך היצור חמק מעינינו. במקרה כזה אנו מתחייבים לתקן את הפגם אם הוא ניתן לתיקון, או לייצר הדפסה חדשה ולהעביר אותה ללקוח, במקום ההדפסה הפגומה.

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים
ניתן לבטל עסקת רכישת הדפס של ציור שנרכשה במסגרת תצוגה או תערוכה בלבד, תוך 14 ימים מקבלת הציור. המוצר יוחזר עטוף באריזתו המקורית, ככל שהדבר ניתן. במקרה של פגם או הרעה משמעותית בערך המוצר לא תתקבל החזרה של מוצר.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, לא יגבו דמי ביטול.

בעת ביטול עסקה מכל סיבה אחרת יגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש”ח, הנמוך ביניהם.

מאחר שכל הדפס של ציור המוזמן דרך האתר מיוצר במיוחד עבור הלקוח לפי פרטי ההזמנה, רק לאחר ההזמנה, (גודל, סוג בד, סוג עיטוף), לא ניתן לבטל הזמנה דרך האתר או בכל דרך תקשורת אחרת לאחר ביצועה.